HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Zákoutí spolupráce ČANW s LEVELSPORTKONCEPT

/ 30. 08. 2020 / Novinky
Zákoutí spolupráce ČANW s LEVELSPORTKONCEPT

Milý příznivci ČANW,

jistě víte, že máme mnoho partnerů. Rádi bychom vám představili našeho dlouhletého partnera LEVELSPORTKONCEPT, který působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží. Chcete se vědět, něco o naší spoluplupráci? Tak si přečtěte článek, který pro nás připravili.

"Nordic Walking, chůze s holemi, je společenským fenoménem, který si oblíbili lidé napříč všemi věkovými skupinami. Jde o velmi vhodnou sportovní aktivitu nejen pro seniory, ale pro všechny, kteří se chtějí aktivně hýbat a udělat něco pro svoji fyzickou kondici a psychickou pohodu. 

„Se správně vybranou holí pro Nordic Walking můžete chodit v jakémkoliv terénu. Po asfaltu, lese, polními cestami, po horách. Vždy jen vyměníte špičku hole za takovou, která se pro daný povrch hodí,“ říká Markéta Matušíková s tím, že Nordic Walking je opravdu flexibilní sportovní aktivitou pro každého. „Je velmi důležité zvolit správné hole, aby  vám hole seděly v ruce, byly správně nastavené, a abyste při chůzi zvolili správnou techniku,“  dodává Matušíková. 

Právě z tohoto důvodu Česká asociace Nordic Walking dlouhodobě spolupracuje se společností LEVELSPORTKONCEPT, s.r.o., která v České republice distribuuje hole dnes již legendární německé značky LEKI. V jejím sortimentu naleznete karbonové, hliníkové i kombinované hole ve skládací i pevné variantě. K tomu připočtěte skvěle řešené upínací systémy, kterými se připojí poutko k holi, nebo rovnou rukavice k holi. 

Maximální komfort, maximální přenos síly, mimořádně snadné ovládání, to vše zajišťuje například technologie Trigger Shark 2.0, která umožňuje zajistit a uvolnit poutko během pár vteřin,“ říká Petr Veselý, marketingový ředitel LEVELSPORTKONCEPT. „V sortimentu LEKI si vybere opravdu každý, kdo se chce Nordic Walkingu věnovat. A právě proto nám spolupráce s Českou asociací Nordic Walking dává smysl již řadu let.“ 

Pokud se chcete dozvědět o sortimentu LEKI pro Nordic Walking více, podívejte se na českou verzi oficiálních stránek výrobce https://www.leki.com/cz/nordic-walking/. Sami uvidíte, že možností a technických vychytávek nabízí LEKI opravdu velké množství Stačí si vybrat."

Přihlášení

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

GET A QUOTE

We'll do everything we can to make our next best project!

Nahoru